10-17 Mayıs S Raporu

 10-17 Mayıs S Raporu

S Raporu, 10-17 Mayıs S Raporu ile karşınızda”
Sigorta sektörü ile ilgili haftalık paylaşılan haberleri tek bir sayfada derleyerek
sektörde olup bitenlerden haberdar olmanızı istiyoruz. 

“Belirsizliğin ortadan kaldırılması
tüm taraflara fayda sağlayacak”

Türkiye Sigorta Birliği (TSB) Karayolları Motorlu Araçlar Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortası (Trafik Sigortası) tazminat hesaplamalarındaki belirsizliğin ortadan kaldırılmasının tüm taraflara fayda sağlayacağını belirtti. TSB, sigorta sektörünün tüm paydaşlarıyla birlikte bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da sigortalılarının yanında olduğunun altını çizdi.

Devamını Oku

Anadolu Sigorta’dan “İşyerimde Güvendeyim”
ve “Telefonum Güvende”

“İşyerimde Güvendeyim” ve “Telefonum Güvende” ürünleriyle küçük işletme sahiplerine ve bireylere yeni hizmetler sunan Anadolu Sigorta, “Kaybetmek Yok” ilkesiyle müşterilerine sağladığı güveni pekiştirmeye devam ediyor.

Devamını Oku

Türkiye Sigorta’dan Anneler Günü etkinliği

Türkiye Sigorta Ailesi Anneler Günü için düzenlediği çevrimiçi programla bu özel günü kutladı. Çalışanların çocuklarıyla birlikte katıldıkları etkinlikte anne olmanın anlamı, iş ve sosyal hayatta kadının üstlendiği öncü rol keyifli anılar eşliğinde paylaşıldı.

Devamını Oku

Kin Insurance 63,9 milyon dolar topladı

ABD’li insurtech ve afete maruz kalan bölgeler için ev sigortasına odaklanan birincil taşıyıcı olan Kin Insurance, C Serisi finansman turunda 63,9 milyon dolar topladı.

Devamını Oku

Amazon destekli Hintli insurtech Acko,
1 milyar dolara koşuyor

Hintli online sigortacı Acko General Insurance Ltd., konuya aşina olan kişilere göre 1 milyar dolardan fazla değer verebilecek yeni bir finansman turunu değerlendiriyor.

Devamını Oku

Sigorta Editoru

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir