12-18 Nisan S Raporu

 12-18 Nisan S Raporu

Artık ”S Raporu” adlı yepyeni bir konsept ile karşınızdayız. Sigorta sektörü ile ilgili haftalık paylaşılan haberleri tek bir sayfada derleyerek sektörde olup bitenlerden haberdar olmanızı istiyoruz. Sadece S Raporu haberi mail adresinize gelsin istiyorsanız. Hemen abone olun butonunu tıklayın.

 

AvivaSA İş Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı Fahri Arkan, CIO Ödülü’nü kazandı

AvivaSA, bu yıl 12.’si düzenlenen ve başarılı dijital dönüşüm projelerinin onurlandırıldığı  CIO Ödülleri’nde başarılı sonuç elde etti. CIO ödülünü, İş Teknolojileri Yaşam Dönüşüm Programı’na liderlik eden AvivaSA İş Teknolojileri Genel Müdür Yardımcısı Fahri Arkan aldı.

Devamını Oku

NYDIG’den Bitcoin destekli yeni sigorta çözümü

New York Dijital Yatırım Grubu ( NYDIG), Bitcoin odaklı yeni girişimi finanse etmek için önde gelen sigorta sağlayıcılarından 100 milyon dolar topladı.

Devamını Oku

 

Türkiye’nin ilk akredite deprem ve yangın Merkezi Allianz Teknik oldu

Allianz, Türkiye’nin toplumsal risk farkındalığını artırma hedefiyle hayata geçirdiği Allianz Teknik, Türkiye Akreditasyon Kurumu (TÜRKAK) tarafından akreditasyon belgesini aldı.

Devamını Oku

 

Lumnion, InsureTech Hub Munich’in NXT programına dahil olan ilk Türk şirket oldu

Lumnion, Avrupa’nın en iyi sigorta teknolojileri programlarından InsureTech Hub Munich’in NXT Programına dahil olan ilk ve tek Türk şirketi olarak programda yer alan 25 sigorta şirketi ve Avrupalı yatırımcılara çözümlerini sunarak Almanya pazarına giriş yapıyor.

Devamını Oku

 

Anadolu Sigorta’ya IDC Türkiye’den 7 kategoride 10 ayrı ödül

Anadolu Sigorta, IDC Türkiye CIO Ödülleri’nde 7 kategoride 3 birincilik, 7 adet de ikincilik ödülü kazandı. Anadolu Sigorta, elde ettiği bu başarıyla IDC Türkiye CIO Ödülleri’nin en fazla ödül kazanan şirketi oldu.

Devamını Oku

 

Sigorta Cini 8. yılını kutluyor

Mahallenizin Sigortacısı sloganıyla yola çıkan Sigorta Cini 8 yaşında. Türkiye’nin en fazla ziyaret edilen sigorta karşılaştırma sitelerinden biri olan Sigorta Cini, Türkiye’de 18 şehirde, 36 mağazada, 200’e yakın çalışanı ile hizmet veriyor.

Devamını Oku

 

Insurtech Zego, Dija’nın e-bisiklet filosunu sigortalayacak

Londra merkezli insurtech Zego, bakkaliye ve yemek dağıtım şirketi Dija’nın e-bisiklet filosuna kullandıkça öde sigortası sağlayacak.

Devamını Oku

 

Türkiye Hayat Emeklilik’ten “Gençliğin BES’i” emeklilik planı

Gücünü adından alan Türkiye Hayat Emeklilik, 83 milyona ulaşma yolunda önemli bir adım atarak 18-26 yaş arasındaki gençlerimizi BES’le tanıştırmak için “Gençliğin BES’i” Emeklilik Planını hayata geçirdi.

Devamını Oku

1 Comment

  • Tesekkur ederiz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir