AXA Sigorta Sağlığım mobil uygulamasına Stevie ödülü

 AXA Sigorta Sağlığım mobil uygulamasına Stevie ödülü

AXA Sigorta, ülkemiz sigorta sektörünün ilk mobil sağlık uygulaması ile International Business Awards’da bronz Stevie ödülüne layık görüldü.

AXA Sigorta, uluslararası iş dünyasının blinen ödüllerinden biri olan International Business Awards’ta mobil site ve uygulamalar kategorisinde sağlık alanında AXA Sağlığım mobil uygulaması ile bronz Stevie kazandı. AXA Sigorta böylece bu alanda Türkiye’den ödül alan tek sigorta şirketi oldu.

AXA Sağlığım, AXA Sigortalıların özgür ve hızlıca sigorta ve sağlık işlemlerini yürütmelerine olanak tanıyor. İhtiyaçlar doğrultusunda kişiselleştirilebilecek şekilde hazırlanan uygulama ile AXA Sigortalılar anlaşmalı kurumlardan randevu alabilmelerinin yanı sıra uygulama üzerinden çocuklarının aşı takvimini takip edebiliyor ve sağlık danışmanlığı hizmeti alabiliyorlar. Sigortalılar, sigorta poliçeleri ile kalan teminatlarını kontrol edebiliyor, fatura görüntüsü yükleyerek sağlık harcaması beyanı yapabiliyor ve nöbetçi eczaneleri harita üzerinde görüntüleyebiliyorlar. Uygulama aynı zamanda ünlü oyuncu ve aromaterapist Ayşe Tolga tarafından hazırlanan sağlıklı yaşam, aile, diyet, psikoloji ve spor gibi farklı başlıklarda zengin içerikler de sunuyor.

Dijital dönüşümün en önemli ayaklarından birini mobil cihazların oluşturduğunu söyleyen AXA Sigorta Satış ve Pazarlama Başkanı ve İcra Kurulu Üyesi Özer Şimşek, “Akıllı telefonlar ve tabletler artık günlük hayatımızın değişmez bir parçası. Sadece iş dünyası değil, günlük yaşantımız da mobille dönüşüyor. Türkiye’de de telefon kullanıcılarının yaklaşık %75’i akıllı cihazları kullanıyor. Mobil trafiğin de bilgisayar üzerinden gelen web trafiğini neredeyse ikiye katladığını düşündüğümüzde mobilin gücünü göz ardı edemeyeceğimiz açıkça görülüyor.” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir