Bi’Sigortacı 2. ”Dijital Sigortacılık” Etkinliğini 20 Ocakta Düzenliyor

 Bi’Sigortacı 2. ”Dijital Sigortacılık” Etkinliğini 20 Ocakta Düzenliyor

Sigorta acenteleri ile müşterileri buluşturan yerli insurtech girişimi bisigortaci.com, 20 Ocak Cumartesi günü Saat 10.00 – 16:00 arası İTÜ ARI Teknokentte “Dijital Sigortacılık” etkinliği düzenliyor.

Etkinliğe katılanlar arasında Quick Sigorta Genel Müdür Yardımcısı İsmail Kızılbay, SAB Dernek Başkanı Doğan Şen, AVSAD Başkanı Eyyup Çelik, Agito CEO’su Emre Omacan, Guy Carpenter Genel Müdürü Okan Utkueri,  ve Startup mentörlerinden Doruk Ertenan da bulunuyor.

Ayrıca etkinlikte Google Türkiye’de müşterilerin sigorta satın alma deneyimlerinden bahsetmek için Tek Kılavuz Reklam Ajansının CEO’su Mehmet Volkan Çakmak, telefonda satış teknikleri eğitimi için eğitmen Şahap Tokgöz ve Mindfulness zihin dinlendirme ve odaklanma ile alakalı seans düzenleyecek olan Mindful Academy Ceo’su Erhan Ali Yılmaz yer alıyor.

bisigortaci.com, dijital dönüşümünün konuşulacağı etkinliğe tüm sektör paydaşlarını davet ediyor.
Katılım sağlamak ve detaylı bilgi almak  isteyenler etkinlik.bisigortaci.com üzerinden form doldurarak eğitimlere ücretsiz olarak katılabilecekler.

Etkinliğin sponsorları ise; Quick Sigorta, AVSAD, SAB, Hedef İnsan Kaynakları, Tek Kılavuz Reklam Ajansı, Sigorta Medya, Sigorta Dijital, Sigorta Gündem-Akıllı Yaşam Dergisi.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir