Bisigortaci.com yeni web sitesini ve özelliklerini devreye aldı.

 Bisigortaci.com yeni web sitesini ve özelliklerini devreye aldı.

Sigorta yaptırmak isteyen müşteriler ile sigorta acentelerini buluşturan online Sigorta Pazar yeri bisigortaci.com , hem var olan web sitesini yeniledi, hem de sisteme yeni özellikler ekledi.

2016 yılında start alan insurtech girişimi bisigortaci.com, geçen süre zarfında girişimcilik yarışmalarına katılmış ve Türkiye’de ilk insurtech yatırımı alan startup olmuştu.

Geçen süre boyunca hem müşteri tarafı için hemde sigorta acenteleri için yenilikler yapıldı. Öncelikle bisigortaci.com’ geçen süre zarfında kullanıcı deneyimini göz önünde bulundurarak tamamıyla yeni tasarımına kavuştu. Artık sigorta müşterileri bisigortaci.com’ üzerinden aldığı tüm teklifleri görebiliyor, ayrıca poliçe hatırlatma servisi ile müşterilerin günü gelmiş sigorta poliçeleri için müşterileri bilgilendiriyor.

Sigorta acenteleri ise aldıkları tüm sigorta müşteri için yeni bir raporlama ekranlarına kavuştular, hem profillerine kaç kişi ziyaret ettiğini görebiliyorlar, hemde en çok teklif verenler listesinde rakiplerini kontrol edebilirler.

Bunun haricinde bisigortaci.com aslında her sigorta acentesine bir dijital sigortacı profili sunuyor, Yeni özelliklerin arasında Premium Sigortacı profilleri de bulunuyor. örnek sigorta acentesi profilini inceleyebilirsiniz ; bisigortaci.com/metin

Peki Premium profiller sigorta acentelerine ne gibi avantajlar sağlıyor;

  1. Premium sigorta acentelerine özel 212’li yada 850 ‘numaralar bi’sigortacı tarafından ücretsiz olarak sunuluyor, müşteriler artık sigorta acentelerini aradıklarında özel bir karşılama ses kaydı ile karşılaşıyorlar.
  2. Sigorta acenteleri kendi sigorta kampanyalarını kendi profillerinde gösterebilir, müşteriler hızlıca sigorta teklif alabilir.
  3. İşi acil olan müşteriler ise acentelerin profillerinde bulunan beni ara kısmını doldurarak acentelerin kendilerine ulaşmalarını sağlayabilirler.
  4. Sigorta sektöründe referans çok önemli olduğu için, yeni iletişime geçtiği müşterilerine profillerinde bulunan müşteri puanlamalarını gösterebilirler.
  5. Google gibi arama motorlarında sigorta acenteleri Premium profiller sayesinde daha üst sıralarda yer alabilirler.

 

Bi’sigortacı şuan sigorta pazaryeri olarak Türkiye’de acenteler ile sigorta müşterilerini buluşturmaya devam ediyor. Yakın zamanda acenteler için hazırladıkları sektöre yeni bir hava getirecek yeni özelliklerini duyuracaklarını buradan haber verelim.

Ramazan Ayı Boyunca %25 İndirim Şansı

Bisigortaci.com, Ramazan Ayı süresince premium profilleri %25 indirimle sigorta acentelerinin kullanımına açıyor. Kayıt için bisigortaci.com/sigortaci sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir