Bisigortaci.com’dan kurumsal şirketler için online sigorta ihale modülü

 Bisigortaci.com’dan kurumsal şirketler için online sigorta ihale modülü

Sigorta müşterileri ile sigorta acentelerini ortak bir platformda buluşturan insurtech girişimi bisigortaci.com bu seferde kurumsal şirketlerin sigorta ihale süreçlerini dijitalleştirmeye başladı.

İtü magnet ofisinde 6 aylık bir yazılım geliştirme sürecinden sonra kurumsal şirketlerin kullanabileceği bir sigorta ihale modülü oluşturan bisigortaci.com. İhale modülleri ile kurumsal şirketlerin daha şeffaf ve daha hızlı bir sigorta satın alma süreçleri yönetmelerini sağlıyor. Bisigortaci.com kurumsal ihale oluşturmak tamamen ücretsiz ve ücretsiz olarak devam edeceğini söyleyebiliriz.

 

Bisigortaci.com’un bulut tabanlı kurumsal sigorta modülü ile, 5 adımda toplu olarak kurumsal sigorta talebi oluşturuluyor. Kurumsal şirketler, profesyonel sigorta acentelerinden online olarak fiyatları tek bir ekranda karşılaştırabiliyor, tüm poliçe detaylarına ulaşabiliyorlar. İhale oluşturan şirketler sadece istedikleri sigorta acentesi yada brokeri ile görüşebiliyor. Yakında zamanda çıkacak bir özellik ile sistem üzerinden online görüşebilecekler.

Ayrıca kurumsal şirketlerin tüm poliçe vadelerini takip etmeleri içinde bir poliçe takip sistemi bulunuyor ve poliçe yenilemelerinde kurumsal şirketlere bir hatırtlama sağlıyorlar.

Kurumsal şirketlere buradan sigorta ihalesi oluşturabilirler.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir