Daha Güçlü Acenteler platformu ilk toplantısını gerçekleştirdi

 Daha Güçlü Acenteler platformu ilk toplantısını gerçekleştirdi

Acentelerin sektörel sorunlarını çözmeyi amaçlayan Daha Güçlü Acenteler platformu 2 Ekim Cumartesi günü İstanbul Çavuşbaşı Kasrı’ndaki toplantıyla birlikte Türkiye’nin birçok bölgesinden gelen 50’yi aşkın sigorta acentesi ile ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Daha Güçlü Acenteler platformu Kurucu Başkanı Abdurrahman Köse, açılış konuşmasının ardından katılımcıların sorularını yanıtlayarak platformun amacını ve neler yapmayı hedeflediğini meslektaşlarıyla paylaştı. Platformun diğer kurucularından İsmet Küçüksarı ve Miraç Çiçek de konuşmalarında Daha Güçlü Acenteler platformunun kuruluş hikayesini anlatarak katılımcıları bilgilendirdi.

Abdurrahman Köse, ‘Meslektaşlarımız ile mesleğimize hak ettiği değeri ve itibarı geri kazandırmak için uzlaşı ve diyalog kültürü ile çözüm odaklı daha güzel işlere imza atabilmek için bireysel olmaktan çıkıyoruz’ dedi. ‘İyi niyet, samimiyet ve güven çerçevesinde tüm meslektaşlarımız ve tüm sektör bileşenlerimizle birlikte ortak akılla, ortak sorunların çözümü için var gücümüzle çalışacağız.’ diyerek sözlerini tamamladı.

Detaylı bilgi için: www.dahagucluacenteler.com

Sigorta Editoru

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir