Ergo Sigorta , artık internet sitesinden ‘Kasko Teklifi’ veriyor

 Ergo Sigorta , artık internet sitesinden ‘Kasko Teklifi’ veriyor

İnternet sitesinde köklü bir tasarım ve altyapı değişikliğine giden Ergo Türkiye, müşteri odaklı anlayışla yenilediği internet sitesinde sadece kimlik numarası ile “Kasko Teklifi” vermeye başladı.

ergo_video_banner_v5

Ergo Türkiye, iş ortaklarına ve müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla kurumsal internet sitesini yeniledi. Ergo Türkiye yenilenen web sitesinde sadece kimlik numarası ile “Kasko Teklifi” veren ilk sigorta şirketi olma özelliğini taşıyor. Kullanıcılar “Kasko Fiyat Al” fonksiyonu ile her zaman ve her yerden tek tıkla araçlarına ait kasko fiyatını öğrenip, Ergo acenteleri aracılığıyla sigorta danışmanlık hizmetini alabilecekler.

Mobil uyumlu hale getirilen internet sitesine mobil ve tablet cihazlar üzerinden de sağlıklı şekilde erişim sağlanabiliyor. Kullanım rahatlığını hedefleyen yeni internet sitesinde anlaşmalı oto servis, sağlık kuruluşları ve bin 600’ün üzerindeki acentelerine ait iletişim bilgilerine de kolayca ulaşılabiliyor.

Yeni sitede sayfa yapısı ve içerikler, ziyaretçilerin kolayca aradıkları bilgiye ulaşabilmelerini sağlayacak şekilde sadeleştirildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir