Ever Given’in yarattığı hasar 5 Mayıs’ta masaya yatırılıyor

 Ever Given’in yarattığı hasar 5 Mayıs’ta masaya yatırılıyor

IUC Group sigorta sektörünün çeşitli alanlarında düzenlediği eğitim ve seminer programlarına yeni bir tanesine daha imza atıyor.

5 Mayıs 2021 tarihinde, IUC Group, 24 Ülkede 58 Ofis ile 2500’ün üzerinde avukatı bünyesinde barındıran , Hasar ve Rücu konularında Türkiye temsilcisi oldukları , Clyde&Co Hukuk Firmasının Uluslararası tecrübeye sahip hukukçu ve denizcilerinin katılacağı “”EVER GIVEN” An online seminar case study” konulu online seminer düzenliyor.

IUC Group’dan yapılan açıklamada, “Ever Given konteyner gemisi, kötü hava koşulları nedeniyle 24 Mart’ta Süveyş Kanalı’nda kaza yapmış ve kanal 6 gün gemi trafiğine kapanmıştı. Bu devasa geminin yol açtığı uluslararası kayıpların ve sonuçlarının incelenmesi ve neticelenmesinin birkaç sene sürmesi beklenmektedir.

Sigorta Tatbikatçıları Derneği tarafından desteklenen , IUC Group tarafından organize edilen ve herhangi bir katılım ücreti olmayan Webinarda sizleri aramızda görmekten son derece memnun olacağımızı ifade etmek ister, sizin ve / veya katılımını uygun gördüğünüz ekip arkadaşlarınızın aşağıdaki linkten kayıt yapmasını rica ederiz.” denildi.

Webinar için izleyici kayıt linki : https://lnkd.in/eD8CEQ3

Sigorta Editoru

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir