Generali Italia’dan insurtech girişimleri için hızlandırma programı

 Generali Italia’dan insurtech girişimleri için hızlandırma programı

Generali Italia’dan insurtech hızlandırma programı

Generali Italia ve Roncade, İtalya merkezli girişim laboratuarı H-Farm ile birlikte yeni bir insurtech hızlandırma programı başlattığını duyurdu

Generali Health & Welfare Accelerator programı, pazara yönelik çözümler geliştiren ve ortaya çıkan teknolojileri istismar eden ve önleme, erişilebilirlik alanlarına bağlantılı yeni iş modelleri keşfetmek isteyen yenilikçi ev ve uluslararası girişimciler ile erken / orta aşamalarda tanımlama ve işbirliği yapma amacını taşıyor.

Programa yapılacak tüm başvuruların 31 Ekim’e kadar yapılması gerekirken, 5 en iyi başlangıç ​​adayı, H-Farm kampüsündeki 4 aylık bir hızlanma programına katılacaklar. Bu süre zarfında, projelerini geliştirecekler, danışmanlık ve öğretmenlik, çalışma alanı, yemek ve konaklama gibi tohumluk kurmak için 10 milyon € destek alacaklar.
Generali Italia, yeni başlayanların iş modellerini pekiştirmek için tasarlanmış bir dizi hizmeti garanti edecek ve bu da bireysel atölye çalışmaları ve toplantılar yoluyla kendi alanlarının pazarına girmesini kolaylaştıracak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir