Hippo ve Metromile, yeni nesil sigorta sağlamak için birleşiyor

 Hippo ve Metromile, yeni nesil sigorta sağlamak için birleşiyor

Heyecan verici yeni bir ortaklık, insurtech’in unicornları Metromile ve Hippo’nun müşterilere yeni nesil otomobil ve ev sigortası sağlamak için işbirliği yaptığını görecek.

Özellikle, Hippo grubunun bir parçası olan Hippo Insurance Services, Metromile’in mil başına ödeme araç sigortasının yanı sıra ev sahiplerine beğenilen ve dijital ilk bakım ve koruma kapsamını da sunacak.

Birini satın alan müşteriler, paket olarak birleştirildiğinde diğerinden % 15 tasarruf edebilecek. Her iki şirket de, çoğu yerleşik sigortacıya kıyasla daha ucuz, daha hızlı ve daha esnek sigorta teklifleri sunmasıyla tanınıyor ve bu işbirliğini gelecekteki sektör için cesaret verici bir örnek haline getiriyor.

Metromile CEO’su Dan Preston, “Seçim ve kontrol sunmak, kim olduğumuz ve sürücülerin bizden neler beklediğinin merkezinde yer alıyor” yorumunu yaptı. Hippo aracılığıyla ev sahibi sigortasının eklenmesi sürücülere yeni seçenekler, daha fazla esneklik ve tasarruf etmenin yeni bir yolunu sağlıyor. Preston, “Hippo ile iş ortaklığı yapmaktan heyecan duyuyoruz, çünkü onlar da günümüz tüketicilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için gerçek zamanlı veri ve teknolojiyi kullanarak dijital öncelikli bir sigorta şirketi olarak daha fazla değer yaratıyorlar.” dedi.

Sigorta Editoru

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir