Gross Sigorta İstanbul Tuzla Sigorta Şubesi Açıldı

 Gross Sigorta İstanbul Tuzla Sigorta Şubesi Açıldı

Geçtiğimiz Yıl 81 il 81 Şube sloganıyla Start veren Gross Sigorta Şubeleri açılmaya başladı,

Gerekli teknik altyapı çalışmasını tamamlayan ve Yeni Şubelik modeli ile yola çıkan Sigorta Gross ilk Şubesini İstanbul Tuzla ‘da açtı.

Gross Sigorta son yıllarda Dijital platformlarda sıklıkla karşımıza çıkan yeniliklerini, sigorta sektöründeki geçmiş tecrübelerini ile dijital platforma taşıyorlar.

Türkiye Geneline Sigorta Şubeleri açarak Deneyimli ekibiyle hem şubelerden hem dijital platformdan sigortalıları bilgilendirerek doğru teminatları sigortalılar ile buluşturmakta,

Genç, Dinamik ve sektörde tecrübeli ekibiyle, Şubelerini dijital ortama taşıyarak daha çok müşteri kitlesine ulaşmak, Müşterilerini yeni ürünlerle tanıştırmayı, Sigortanın sadece bir kağıt parçası olmadığını, poliçeleştirme sonrasındaki sorumlulukları bilen bir ekiple yola çıktı.

Tuzla Sigorta Acentesi
Tuzla Sigorta Acentesi

Gross sigorta Tuzla Şubesi 2021 yılının ilk şubesi Olarak Açıldı.

sigortagross.com/tuzla-sigorta-acentesi adresi ile dijitalde yerini alan ve Tuzla Orhanlı Mescit Mah. Demokrasi cad. No: 55 /4 adresinde faaliyete başlayan Tuzla Sigorta Gross Acentesinden poliçelerinizi yaptırabilir ve çayımızı içebilirsiniz.
Tuzla sigorta acentesi’ne ulaşmak için şube profil sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Sigorta Gross sesli blog özelliği ile şubelerin dijital platformlarda ki bilgilendirmesi ön plana çıkacak.

Sigortagross.com adresinden şubelere ulaşım sağlanabilecek, Online görüşme olanağı bulacak olan sigortalılar buradan online teklif alabileceklerdir.

Sigortagross.com web adresinden tuzla şubesi ile iletişime geçebilir. En uygun ve Geniş kapsamlı sigorta tekliflerini alabilir, aynı zaman da güvenilir bir şekilde ödeme yaparak poliçelerinizi dijital imzalı olarak alabilirsiniz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir