Kaliteli, Projelik Alan Adları ve Sigorta Alan Adları!

 Kaliteli, Projelik Alan Adları ve Sigorta Alan Adları!

90’lı yıllarda hayatımıza girmeyen başlayan internet ağı kavramı günümüzde hayatımızın her anında temel ihtiyaç durumuna gelmiştir. Haberleri takip etmekten banka işlemlerinin yapılmasına kadar her türlü alanda kullanımı yayılmış olan internetin nüfuz alanları her geçen gün genişlemeye devam etmektedir.

İnternet ile hayatımıza yeni kavramlar girmeye başlamıştır. Bu kavramlardan biri, alan adlarıdır. Peki nedir bu alan adları? Alan adı diğer ismiyle domain, sizin internetteki kimliğinizdir. Kendiniz, şirketiniz, yaptığınız işler, verdiğiniz hizmetler ile ilgili bilgilerinizi paylaştığınız internet adresinizdir. Bu bir blog sayfası da olabilir, e-ticaret yapmayı düşündüğünüz internet sitesi de olabilir.

Domain satışı alanında başarılı ve portföyü geniş birçok site vardır. Bunlardan biri; Domain Portföy.

Domain Portföy kimdir? Biz onu ilk olarak Alanadı Cini ismiyle tanıdık. Domain Portföy; jenerik isimleri, Google’da en çok arama yapılan kelimeleri, proje yapılabilecek kaliteli adları bünyesine katarak kendine geniş bir alan adı yelpazesi oluşturmuştur.

Domain Portföy; sigorta alanından emlak alanına, e-ticaret alanından haber alanına, tatil alanından kiralama alanına, eğitim alanından otomotiv alanına kadar saymak ile bitmeyen kategorileri ile her geçen gün çeşitliliğini arttırarak kendini zenginleştirmektedir.

Siz de Domain Portföy’ü inceleyerek ihtiyaç duyduğunuz alan adını bulabilir veya sizi en iyi şekilde ifade edebileceğine inandığınız alan adı ile kendi internet kimliğinizi oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Domain Portföy, hemen al ve teklif ver seçenekleri ile istediğiniz domaini alma konusunda işinizi kolaylaştırmaktadır. Ayrıca merak edilen ve danışılan konularda kısa sürede geri dönüş sağlayarak aktif bir iletişim süreci de sağlamaktadır.

Domain Portföy’ü incelemek isterseniz http://domainportfoy.com adresini ziyaret etmeniz yeterlidir. Sigorta projeleri yapmak isteyenlerin de uğrak noktası olan domainportfoy.com/sigorta kategorisi her geçen gün takipçi sayısını arttırıyor. Özellikle sigorta acentelerinin yoğun takip ettiği site başarılı alan adlarını bünyesinde barındırıyor. Aynı zamanda sosyal medyada da aktif olan Domain Portföy; facebook, instagram, twitter hesapları üzerinden paylaşımlar yaparak takipçilerini bilgilendiriyor ve her zaman kendini güncel tutuyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir