Gross Sigorta Muğla Fethiye Sigorta Şubesi Açıldı

 Gross Sigorta Muğla Fethiye Sigorta Şubesi Açıldı

Sigorta Gross ailesi büyüyor, Yeni Şubelik modelinin 2. Şubesi Muğla Fethiye’ de Açıldı. Geleceğin Sigortacıları ülkenin dört bir tarafına tek tek hizmete başlıyor. Sigorta Gross Fethiye şubesi artık Muğla Fehtiye’de sigortalılarına hizmet vermeye başladı.

Fethiye Sigorta  Acentesi olarak faaliyete başlayan, Gross Sigorta’yı  Fethiye’ de Selman AYGÜN temsil edecek. Selman AYGÜN 10 yıllık bankacılık ve sigortacılık geçmişi ile tanınmaktadır.

Fethiye’de dijital sigortacılığın ilk adresi olacak.

Dijital sigortacılığı fethiye’de sigortalılar ile buluşturmak, sigortalılarına 7 /24 Online olarak hizmet vermek için Ege ve Akdeniz bölgesinin kesiştiği noktada bir köprü gibi olan Fethiye ’de, Sigorta şirketleri ile Müşterileri arasında bir Gross sigorta Fethiye acentesi köprü vazifesi görecek.

2021 Yılında Şube açılışlarına devam edeceğini söyleyen Gross Sigorta Genel Müdürü Abdurrahman KÖSE ; Geleceğin Sigortacıları olarak biz bir Aileyiz, hedefimiz ülkemizin her noktasında olmak ve mesleğimizi laikiyle icra etmek.

Fethiye Sigorta Acentesi
Fethiye Sigorta Acentesi

Muğla’da Fethiye’de Sigorta Sektörü

967.487 nüfuslu Muğla şehrinde toplamda 254 adet resmi sigorta acentesi bulunmaktadır. Her geçen gün sigortalılık oranının arttığı Fethiye Sigorta Acentesi Şubesi müşterilerine Sigorta Gross deneyimi, teknolojik alt yapısı ve gücü ile hizmet vermeye başlıyor.

Muğla Fethiye Sigorta Acentesi hem ücretsiz sigorta danışmanlık hizmeti aldığınız hem de dijital alt yapımız ile bütün sigorta hizmetlerini alabileceğiniz bir sigorta danışmanlık merkezi olacak. Fethiyelilerin ihtiyaçları için tasarlanmış en uygun sigorta ürünlerini belirleyerek anlaşmalı olduğumuz 21 sigorta şirketi ile karşılaştırmalı sigorta hizmeti sunacak.

 

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir