Quick Sigorta iş dünyası ve acenteleri ile Hatay’da toplanıyor

 Quick Sigorta iş dünyası ve acenteleri ile Hatay’da toplanıyor

Quick Sigorta üst yönetimi yarın saat 13.30’da Hatay Erol Bilecik Kongre Merkezi’nde “Alacak Sigortası ve Kredi Kefalet Sigortası” konulu panele katılacak. Antakya Ticaret ve Sanayi Odası ile birlikte gerçekleştirilecek olan Panele Antakya, İskenderun, Reyhanlı Ticaret Odası Başkan ve üyeleri, Hatay İş Dünyası, TÜSAF Dernek Başkanları ve bölgede faaliyet gösteren Sigorta Acenteleri katılıyor.

Quick Sigorta Genel Müdürü Ahmet Yaşar Alacak Sigortası ve Kredi Kefalet Sigortası ürünlerine iş dünyası tarafından büyük bir ilgi gösterildiğini belirterek, “Bu ürünlerle ilgili ayrıntıları bu panelde tüm ilgili taraflarla paylaşmış olacağız. İş Dünyası için bu ürünler büyük bir yenilik. Acentelerimiz için ise yeni ürünler ilave kazanç anlamına geliyor. Kısacası tüm taraflar için faydalı ve önemli ürünler söz konusu. Panelde söz konusu ürünleri konusunda yetkili arkadaşlarımız bizimle birlikte olacak. Aynı zamanda Maher Holding CEO’su Levent Uluçeçen’de bu toplantıda bizlerle olacak” dedi.

21 Mart (yarın) saat 12.00’de basın toplantısı ile başlayacak olan etkinlik saat 13.30’da panelin açılış kokteyli ile devam edecek. Saat 14.00-16.00 arasında Hatay İş Dünyasına Alacak ve Kefalet Sigortası tanıtımı gerçekleşecek. Saat 16.00-18.00 arasında ise Quick Sigorta Acentelerinin katılacağı bilgilendirme toplantısı gerçekleşecek.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir