Quick Sigorta Mobil Uygulamasını Yayınladı

 Quick Sigorta Mobil Uygulamasını Yayınladı

Mobil uygulaması can kurtarıyor

FullSizeRender (1)

“Sigortacılıkta dijital devrim!” sloganıyla yola çıkan, sigorta sektörüne hız ve kolaylık kazandırmayı amaçlayan Quick Sigorta, www.quicksigorta.com üzerinden verdiği teklif alma, doğrudan poliçe alma gibi online sigorta hizmetlerini, mobil uygulamasıyla birlikte çok daha ileriye taşıdı.

Olası bir kaza anında yaşanan paniğin, stresin ve acının belki de en yakın şahitleri sigorta şirketleridir. Kaza anına kadar yaşadığınız yıllar bir anda önemsizleşir ve tüm hayat o birkaç saniyeye sıkışıp kalır. O anda nerede olduğunuz, nereye gittiğiniz, ne yaptığınız, ne yapacağınız… Her şey koca bir hiç olur…

Kaza yapan kişi bir yakınına mı haber vermeli? Sigorta şirketini arayıp yardım mı istemeli? Elindeki akıllı telefonuna sarılıp nereyi arayacağını, şu an nerede olduğunu, nasıl yardım bulacağını mı araştırmalı? İşte Quick Sigorta, tüm bu sigortacılık deneyimlerinden yola çıkarak sigorta sektörünü, teknolojiyi ve sağlık sektörünü aynı uygulamada buluşturuyor, sektöre benzersiz çözümler sunuyor.

Bu çözümler ise şunlar:

GPS destekli Quick Yardım: Kaza veya olası bir problem durumunda vatandaşların panik içerisinde hareket etmesinin önüne geçmeyi amaçlayan Quick Sigorta, can ve mal kayıplarının büyük oranda bu panikten kaynaklandığına dikkat çekerek bu soruna çözüm sunabilmek için çalışıyor.

Mobil uygulamanın “Quick Yardım” özelliği sayesinde ambulans çağırma, yol yardım hizmeti alma, çilingir, camcı, tesisat arızası, nöbetçi eczane, acil numaralar gibi birçok özellik benzersiz şekilde GPS desteğiyle geliyor.

Yani kaza anında siz ambulansı arayıp ne olduğunu, nerede olduğunuzu anlatmıyorsunuz. Yalnızca butona dokunuyorsunuz ve ambulans GPS üzerinden bulunduğunuz yeri tespit ederek yanınıza geliyor. Acil eczane ararken tek tuşla bulunduğunuz nokta tespit ediliyor ve size en yakın nöbetçi eczane karşınıza çıkıyor. Yol yardım ihtiyacınızda sigorta şirketini ya da yol yardım servisini aramanız gerekmiyor. “Beni ara” butonuna tıklamanız yeterli oluyor. O andan itibaren yol yardım ekibi sizin numaranızı ve bulunduğunuz noktayı anında tespit ediyor.

Quick Sigorta, aslında bu özellikle her zaman müşterilerinin yanında olacağını da kanıtlıyor. Çünkü bu hizmet ayrıca sigortalılara bekledikleri süreyi veya herhangi bir hizmet aksaklığını da kanıtlama imkanı sunuyor.

Panik yok, Quick var

Panik Butonu: Uygulama içerisinde yer alan “panik butonu” sayesinde kullanıcılar acil durumlarda aile içi iletişim sağlayabiliyor. Önceden belirlediği kişiye otomatik olarak bilgi ulaşıyor. Üstelik tüm bu özellikleri kullanırken internete bağlı olmanız da gerekmiyor. Çünkü internetin olmadığı durumlarda uygulama bulunduğunuz bölgenin koordinatlarını mesaj ile karşı tarafa gönderiyor.

Quick Sigorta’nın tüm özelliklerini “bir dokunuş” özetliyor. Çünkü ihtiyacınız olan, hayat kurtaran tüm yardımlar için bir dokunuş yetiyor. Teknoloji sayesinde aklımızın ucundan geçmeyecek kolaylıklar artık parmaklarımızın ucundan geçiyor… Marka tüm bu özelliklerle adeta “Panik yok, Quick var!” diyor.

Google Play ve AppStore üzerinden ücretsiz olarak indirilen bu uygulamayı kullanmak için Quick Sigorta üyesi olmak da gerekmiyor. İsteyen her vatandaş uygulamayı indirip, bu özelliklerden ücretsiz olarak faydalanabiliyor.

Quick Sigorta’dan mobil kullanıcılara jest

Quick Sigorta yeni uygulamasını kaçırılmayacak bir hediye ile taçlandırıyor. 31 Ağustos’a kadar uygulamayı yükleyip telefonunda barındıran herkes acil yardım ve tıbbi danışmanlık gibi iki büyük hizmeti tamamen ücretsiz olarak alıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir