Quick Sigorta’dan Van Çıkarması

 Quick Sigorta’dan Van Çıkarması

Quick Sigorta; Doğu Anadolu’nun güzide kenti olan VAN’da Acenteleri ile bir araya geldi.

20 – 21 Eylül tarihlerinde Quick Sigorta Genel Müdürü Ahmet YAŞAR ve ekibi, Van Sigorta Acenteleri Derneğinin düzenlemiş olduğu organizasyonda bir araya geldiler.

Van’ın çevre illerinden ve ilçelerinden katılan acentelerinde bulunduğu toplantının ilk gününde, Finansal Sigortalar içerikli toplantısında, Acentelere Kefalet Sigortasını ve yeni ürünü olan QKimlik Koruma Poliçesi ürününü tanıttı,

Tüsaf Başkanı Murat BÜYÜKÇELEBİ’nin da katıldığı toplantının 2. günü Van Ticaret ve Sanayi odasında devam etti. Bir çok Aday acentenin de katılım sağladığı toplantıda, Quick Sigorta Genel Müdürü Ahmet YAŞAR Quick Sigorta’nın kuruluşundan bugüne kadar olan başarısını ve yeni kurulmuş bir şirket olmalarına rağmen 2019 un ilk yarısında Kar açıkladıklarını, bu başarıya acenteleri ile beraber ulaştıkların altını çizen Genel Müdür Ahmet YAŞAR; her zaman şirket olarak acentelerinin yanında olacağını belirtti.

Gala Gecesinde Aday Acenteler ile tanışan Genel Müdür Ahmet YAŞAR, Quick Sigorta’nın ne kadar dijital bir Sigorta şirketi olduğunu göstererek, orada bir çok Aday acentenin acentelik onayını gerçekleştirerek, aday acentelerini mutlu etmeyi başardı.

İsmet KÜÇÜKSARI

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir