Sigorta Cini İnternet Sitesini Güncelledi

 Sigorta Cini İnternet Sitesini Güncelledi

Sigorta Cini, müşterilerine daha kolay ve hızlı hizmet verme amacıyla mobil ve internet sitesinin tasarımını yeniledi. Çözüm odaklı yaklaşımıyla işlevselliği ön planda tutulan internet sitesi, kullanıcı dostu arayüzüyle dikkat çekiyor.

Sigorta Cini, kullanıcılarına daha iyi hizmet verme amacıyla web ve mobil sitesini yeniledi. Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde ihtiyaç duyulan sigorta ürünleri hakkında detaylı bilgiye ulaşmak ve teklif almak artık daha da kolay. Sadece üç adımda karşılaştırmalı kasko ve trafik sigortası teklifi sunan Sigorta Cini, konusunda uzman sigorta danışmanları ile her aşamada kullanıcılarına en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyor.

sigortacini site

Yenilenen tasarımı ile öne çıkan Sigorta Cini mobil sitesi, kullanıcıların mobil cihazlardan da aradıkları bilgilere kolaylıkla ulaşabilmelerini ve ihtiyaç duydukları ürünler için tekliflerini daha hızlı bir şekilde alabilmelerini sağlıyor.

Soruların cevabı Sigorta Cini Blog’da

sigortacini blog

Sigorta ve günlük yaşamla ilgili pratik bilgilerle birlikte merak edilen birçok konuda kaynak sağlayan Sigorta Cini Blog da düzenli olarak yayınlanan yeni içerikleriyle dikkat çekiyor. Sigorta pazarında daha bilinçli bir tüketici kitlesi oluşturmayı hedefleyen Sigorta Cini, blog aracılığıyla Türkiye’de sigorta konusunda farkındalığı artırmayı amaçlıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir