Sigorta Haftası’nda alanında lider isimler bir araya gelecek

 Sigorta Haftası’nda alanında lider isimler bir araya gelecek

Her yıl mayıs ayının son haftasında çeşitli etkinliklerle kutlanan Sigorta Haftası’nın 10’uncu yılında sigorta bilincini ve farkındalığını artırmaya yönelik, Türkiye Sigorta Birliği (TSB) tarafından yapılacak olan sigorta buluşmalarında alanında lider isimler bir araya gelecek.

Sigorta Haftası için yapılan etkinlikler bu yıl 31 Mayıs’ta başlayıp 4 Haziran’da bitecek. Her gün farklı etkinlikler düzenlenecek, Sigorta Haftası etkinliğinin açılış konuşmasını  Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan yapacak.

TSB Başkanı Atilla Benli, SEEDK Başkanı Türker Gürsoy, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ve HDİ Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu, 2021’de sigortanın Türkiye ekonomisine katkısı. beklentileri ve fırsatlarını tartışacaklar. Etkinliğin moderatörlüğünü ise sigorta sektörünü en iyi bilen gazeteci olarak Hakan Çelik yapacak.

TSB Yönetim Kurulu  Başkan Yardımcısı ve Anadolu Sigorta Genel Müdürü Mehmet Şencan, Bupa Acıbadem Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Gürcan, İç Hastalıkları Uzmanı vr Hürriyet Gazetesi Başyazarı Prof. Dr, Osman Müftüoğlu ise Covid ve sonrası sigortacılıkta global trendler ve Türkiye perspektifini konuşacaklar.

31 Mayıs’ta başlayıp 4 Haziran’a kadar devam edecek olan etkinliklerin tamamı için linke tıklayın.

https://www.sigortahaftasi.com

Sigorta Editoru

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir