Sigorta sektörü için ücretsiz iş ilanı sitesi ; sigortaik.com

 Sigorta sektörü için ücretsiz iş ilanı sitesi ; sigortaik.com

Sigorta yaptırmak isteyen kişiler ile sigorta acentelerini buluşturan bisigortaci.com ekibi, bu seferde karşımıza farklı bir proje ile çıkıyor. Sigorta sektörünün paydaşları için hazırladığı sigorta iş ilanı portalı sigortaik.com’u bugün devreye aldı.

Sigorta acenteleri, sigorta şirketleri, hasar servisleri, eksper ofisleri ve yazılım şirketleri sigortaik.com üzerinden ücretsiz olarak iş ilanlarını yayınlayabilirler. Sigorta iş ilanınızı sadece bir tek sayfada 3 dk içinde hazırlayabilirsiniz. İş ilanınız en geç 2 saat içinde onaylanarak sigortaik.com da yerini almaktadır.

Sigorta İş İlanları

Sigorta ik Nedir ?

Sigorta İK, sigorta sektöründe iş arayanlarla iş verenleri buluşturan bir platformdur. Diğer kariyer portallarında bir aday olarak binlerce ilan arasında aradığınız iş ilanlarını gözünüzden kaçabilir ya da bir işveren olarak ilanınız binlerce ilan arasında gerekli ilgiyi göremeyebilir. Sigorta sektöründe daha spesifik iş ilanı vermek veya aramak için kurulmuş bir kariyer portalıdır. Ayrıca lokasyon özelliğimizle evinize en yakın işi bularak, hayat kalitenizi arttırmayı hedefliyoruz.

 

Sigorta İK’da iş ilanı vermek için yapmam gerekenler nelerdir?

Sigorta İK’da iş ilanı vermek oldukça basit. Yapmanız gereken tek şey İş İlanı Ver butonuna tıklayıp gerekli bilgileri girmek.

 

Sigorta İK’da ilanlar ücretli mi?

Sigorta İK’da verdiğiniz ilk iş ilanı 30 gün boyunca ücretsizdir.

 

Sigorta İK’da iş ilanlarının onaylanma süresi ne kadardır?

Sigorta İK’da sisteme girmiş olduğunuz ilanın onaylanma süresi 2 saattir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir