Sigorta Şirketinden Yeni Cep Telefonu Sigortası

 Sigorta Şirketinden Yeni Cep Telefonu Sigortası

Fintech sektöründeki startup’lardan biri olan şirket, oldukça yenilikçi çalışmalara imza atıyor.  Yeni bir cep telefonu sigorta sistemi için Sigorta şirketi ile ortaklık kurdu. Artık cep telefonunuzu haftalık 1.35 dolar, yıllık ise 56.50 dolara sigortalamak mümkün olacak. İstediğiniz eşyaları sigortalayan Insurtech girişimi olan Trov’dan sonra, sadece cep telefonu üzerine yapılan sigorta ürünü oldukça dikkat çekiyor.

Fintech sektöründeki startup’lardan biri olan Revolut, oldukça yenilikçi çalışmalara imza atıyor. Revolut, yeni bir cep telefonu sigorta sistemi için Simplesurance ile ortaklık kurdu. Artık cep telefonunuzu haftalık 1.35 dolar, yıllık ise 56.50 dolara sigortalamak mümkün olacak. Telekom şirketleri, cep telefonu sigortası seçeneği sunsa da çoğu kullanıcı yüksek fiyatları nedeniyle bu sigortayı yaptırmıyor.

Cep telefonu sigortası konusunda kullanıcı isteklerini karşılamayı amaçlayan Revolut, yeni bir ortaklıkla bu sektöre yöneldi. Revolut’un sigortası kaza, suya düşme ve operasyonel hasarların önlenmesi gibi telefonunuzun başına gelebilecek birçok farklı durumu kapsamaktadır. Sigorta kapsamında cihazınızı tamir ettirebilir ya da 48 saatten kısa bir sürede yenisiyle değiştirilebilirsiniz. Doğrudan şirketin uygulamasından üye olma imkanı sunan Revolut’un, Premium kullanıcıları için yüzde 20 indirim kampanyası bulunuyor. Ancak kullanıcı bir talepte bulunmak istediğinde Simplesurance ile doğrudan irtibat kurması gerekiyor. Bu yeni startup, kullancıların cep telefonlarını daha ucuza ve daha güvenilir bir şekilde sigortalamasını hedef alıyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir