Üretim Yokken Artı Komisyonu Neylesin Acente..

 Üretim Yokken Artı Komisyonu Neylesin Acente..

Ülkemizin içerisinde Bulunduğu Zor Günlerde, Her sektör için Destek paketi açıklanıyor.

Ancak Ülkenin Finansal kaynaklarından olan Sigorta Şirketlerinin iş ortakları satış kaynakları Sigorta Acenteleri için bir şey yapılmıyor..

Sigorta Acenteleri sektörel istihdam olarak hayli fazla olan bir sektör, Korona virüsü nedeniyle bir çok Acente evinden çalışıyor. Ancak burada evinden çalışmak yetmiyor. Sigortalılarına dokunamayıp ziyaret yapamadıkları için poliçe satışlarında düşüş gerçekleşmektedir.

Ancak buna rağmen sigorta Şirketleri Satış varken vermedikleri +2 / +5 komisyonları satışlar düşünce Destek paketi adı altında açıklayıp, Acentelere destek verdiklerini açıklamaktalar.

Oysa çıkıp bir sigorta şirketi demiyor, Değerli satış kaynaklarımız Tedirgin olmayın biz yanınızdayız..Size elimizden geldiğince nakdi destek yapacağız..

Biz Acenteler Gıda yardım kolisi istemiyoruz..

Evinde interneti olmayan Evine İnternet bağlattı..

Dizüstü bilgisayarı olmayan, işlerini yürütmek için Dizüstü bilgisayar aldı…

imkanı olmayan ofisteki sistemini evine kurdu..

Ancak Üretimin her geçen gün düştüğü bu süreçte, Sigorta şirket yöneticiler Gece gündüz çalışıp ne yaparız diye düşünmüş.. ve  Satış kaynaklarına Artı komisyon vererek, Şu kadar üretime şu kadar komisyon diyerek, Komisyonları Haftada bir, 15 günde bir yatıracaklarını, Söyleyerek inanılması güç bir çözüm ürettikleri için hepsini yürekten alkışlıyoruz..

Bu süreçte sizden Hibe para istemiyor acenteler.. Nakdi olarak yardımcı olun, işler düzelince geri ödemek kaydıyla yanımızda olun.. Bizi bankaların Faizine bulaştırmayın.. diyoruz..

Bu süreçte Acentesinin yanında olacak Sigorta Şirketi Aranıyor…

Kalın Sağlıcakla;

İsmet KÜÇÜKSARI

İsmet KÜÇÜKSARI

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir