Vakıf Emeklilik’in ödüllü uygulaması VEPLUS artık IOS’ta

 Vakıf Emeklilik’in ödüllü uygulaması VEPLUS artık IOS’ta

Vakıf Emeklilik’in daha önce Android tabanlı Google Play ve GalaxyApps’ten indirilebilen yaşam takip uygulaması VEPLUS’ın IOS versiyonu, iPhone kullanıcıları için App Store’daki yerini aldı

Bireysel Emeklilik sektöründe hayata geçirdiği ilklerle sektörün öncüsü olan Vakıf Emeklilik, giyilebilir teknoloji ürünü VEPLUS’ın hizmet kapsamını genişletti. Vakıf Emeklilik, daha önce Android tabanlı Google Play ve GalaxyApps’ten indirilebilen yaşam takip uygulaması VEPLUS aplikasyonunun IOS versiyonunu da geliştirdi.

vakıf emekilik veplush

Kullanıcılar, VEPLUS uygulamasını artık App Store üzerinden ücretsiz olarak indirerek, ister yalnızca iPhone telefon üzerinden isterse Apple Watch ile entegre olarak kullanabilecek.

VEPLUS kullanmak için Vakıf Emeklilik müşterisi olmanız gerekmiyor. VEPLUS, özellikle sağlıklı beslenme ve sağlıklı yaşam tarzını benimseyen, kendine dikkat edip sağlığına önem veren bir kitleye hitap ediyor. Kişileri sağlıklı yaşama davet etmek, yaşam kalitelerini artırmaya teşvik etmek amacıyla sektöre kazandırılan VEPLUS, toplumsal fayda yaratarak sigorta algısını değiştirmek ve kişilerin hayatlarına dokunabilmeyi hedefliyor.

Özellikle spor aktivitelerinde bulunan kullanıcılar, VEPLUS sayesinde attığı adımı, adım sayısını, yakılan kaloriyi, uyku süreleri gibi bilgileri, günün özeti ve grafik şeklinde düzenli olarak takip ederken, paylaşılan sağlık önerileri ile yaşam kalitelerini artırabiliyor.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir